03-5026060
כמה זה יעלה לי?

שאלות ותשובות

צוות העוזרות האישיות שלנו עומד לשירותך במהלך שעות העבודה המקובלות בכל יום מ-8:30 בבוקר ועד 18:30. עם תום המשמרת הרגילה מופנות השיחה לתורנית שמקבלת הודעות ומעבירה אותן לטיפול במשמרת הבאה או אליך במקרה שמדובר בעניין דחוף.
בהחלט לא. השרות שלנו ניתן מחודש לחודש. אנחנו מעוניינים לשרת אותך כל עת שיש בשרות צורך.
"הלשכה" הוקמה בהבנה על בסיס הצרכים המשתנים של העסקים השונים. השירות שלנו מותאם אישית בחבילות מודולריות בהתאם לצורכי הלקוח. מניסיוננו, בעסקים קטנים ועסקים בהקמה על פי רוב די בחבילת הבסיס המסתכמת בפחות מ- 1000 ₪ לחודש.
 "שירותי משרד מנוהלים", עבורנו, זה יותר מסלוגן, זו שיטת עבודה. אצלנו כל העובדות עובדות תחת פיקוח ובקרה צמודה של המנהלת ויחד עם אמצעים טכנולוגיים מהמשוכללים ביותר, אתה יכול להיות בטוח כי הנך מקבל את רמת ואיכות השירות הגבוהים ביותר עבורך ועבור לקוחותיך.
כל המערכות של הלשכה מאובטחות ברמה הגבוהה ביותר כדי למנוע כל חשש לפגישה או זליגת מידע לגורמים בלתי רצויה. השקענו בזה רבות. העוזרת האישית שלך וכל עובדת אחרת שיבוא איתה במגע חתומים על הסכם סודיות מחמיר שיבטיח כי החומר שלך לא יגיע לידיים בלתי רצויות .
כחלק מתהליך הקליטה נצוות לך עוזרת אישית קבועה שתכיר את העסק שלך והצרכים ותפעל מולך בתיאום מלא. יחד עם זאת מתוך המחויבות שלנו לשמור על רצף שירותי מלא ומנוהל נדאג לגיבוי של איש צוות נוסף במקרים בהם נדרש לתת גיבוי. מנהלת הלשכה – מורן סמרה מכירה גם היא את כל התיקים ועומדת לרשותך בכל שאלה או בקשה.
מרכז השרות והמשרדים של הלשכה ממוקמים ברח' לזרוב 33 ראשון לציון , נשמח לארח אותך לקפה.
הגעת למקום הנכון, אנחנו מביאים אתנו עשרות שנות ניסיון מצטבר בניהול ואדמיניסטרציה של עסקים ולכן גם בשלב הראשון של הפעילות וגם במהלך הדרך ניצור תהליכים שייעלו את העסק שלך בצורה משמעותית .
בוודאי, בין אם במענה מהיר, מידי ואיכותי לפניות, בין אם מדובר במשלוח מהיר יותר של הצעות מחיר, מעקב אחרי לקוחות בתהליך או תמיכה בתהליכים השיווקיים שאתה לא מתפנה אליהם, מרכיב משמעותי בפעילות שלנו נועד כדי לסייע לך בצורך המשמעותי ביותר שלך - להגדיל את הפעילות של העסק שלך .
אנחנו מציעים מספר חבילות שרות שהותאמו לעסקים בגדלים שונים ובעלי צרכים מגוונים , אתה מוזמן לבקר בעמוד המחירון באתר ולבחור את החבילה שמתאימה לך ביותר ואף להתאים חבילה אישית בהתאם לצרכים המשתנים. בפגישה עם המנהלת והבנת הצרכים של העסק, תיבנה עבורך החבילה האולטימטיבית.
חבילת השרות שלנו כוללת בתוכה את עלות שיחות הטלפון, שימוש בתוכנת הניהול ובמרבית האמצעים הנדרשים על מנת לספק לך את השרות. יש לקחת בחשבון תשלום עבור תוכנת הנהלת חשבונות או תוכנות אחרות שבהם אתם עושים שימוש לצורך עבודתכם.
בוודאי, אנחנו ערוכים בהחלט לספק שרות לעסקים שיש להם צורך זמני, השרות יכול להתאים כאשר עובדת יוצאת לחופשת לידה, קיים לחץ גדול או שעורכים אירוע או מבצע גדול . מוזמנים ליצור אתנו קשר ונאפיין יחד אתכם את הצרכים והעלויות .
איכות הטיפול והשירות שאתה והלקוחות שלך יקבלו.
אצלנו כל השירותים ניתנים תחת פיקוח ובקרה של המנהלת. יחד עם אמצעים טכנולוגיים מתקדמים שהותאמו במיוחד לצורכי "הלשכה", אתה יכול להיות בטוח ורגוע כי הגעת למקום הטוב ביותר עבור העסק שלך. דוחות שוטפים שיועברו אליך, עדכונים בזמן אמת, גישה למערכת והאזנה לשיחות המענה עם לקוחותיך – יתנו לך יותר מכל את הביטחון בבחירה שלך ב"הלשכה"
03-5026060