03-5026060
כמה זה יעלה לי?

אודות

בעל עסק יקר,
מה בסך הכל אתה רוצה? לעסוק במקצוע שלך, לתת שירות ללקוחות שלך ולאפשר לעצמך ולמשפחה שלך את איכות החיים והביטחון הכלכלי שכל כך חשובים לך.
לכאורה הכל בסדר - פניות חדשות מגיעות בקצב משביע רצון, ההכנסות גדלות משנה לשנה ומפעם לפעם אתה אפילו מצליח לאתגר את עצמך מקצועית. אבל איך למען השם מתמודדים עם העומס האינסופי של המשימות הקטנות שצריך לבצע?
לתוכנת החשבוניות אתה מגיע כל לילה, אחרי שהילדים ישנים, להצעות מחיר בבוקר מוקדם (פעם בזמן הזה הלכת לחדר כושר), וכמה שעות מדי סופ"ש מוקדשות כדי לסגור פערים...
עכשיו דמיין שבמרחק של שיחת טלפון או אי-מייל אחד, עומדת לרשותך עוזרת אישית שמבצעת את כל המשימות הקטנות הללו בדייקנות ובמהירות, ומאפשרת לך לבצע רק את הדברים החשובים באמת, במקום  לרדוף אחרי הזנב של עצמך.
תמיכה בפעילות המכירות שלך, התנהלות מול הבנקים ומנהל החשבונות, ניהול סדר היום שלך ותיאום נסיעות, רכש - רק תבחר מה,  העוזרת האישית שלך תעשה את זה בשבילך.
נכון, אנחנו יודעים שאין לך כרגע הצורך במזכירה במשרה מלאה או הרצון להיות מעסיק בעצמך, עם כל מורכבות הענין. זאת בדיוק הסיבה שאנחנו ב"הלשכה" נותנים לך חלופות מודולריות בהתאמה אישית ובדגש מיוחד לניהול של צוות העוזרות האישיות שלנו. בכל עניין אתה רק צריך לפנות למנהלת הצוות המקצוענית שלנו.
המשימה שלנו ב"הלשכה" היא  לספק שירותי משרד מנוהלים. משמעות הענין היא שכל המזכירות וכן המזכירה האישית המוצמדת לעסק שלך, כולן מנוהלות בפיקוח אישי וישיר של מנהלת וכן באמצעים טכנולוגיים המתקדמים ביותר, כל זאת על מנת לתת לך, בעל העסק, את הביטחון כי הנך מקבל את השירות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מציעים מספר חבילות שירות, ובטוחים שיחד נמצא חבילה המתאימה בדיוק לצרכים שלך, המותאמת במיוחד ליכולות של עצמאיים ושל עסקים קטנים בצמיחה, כמוך.
אתה מוזמן לבקר במשרדים שלנו, או לפנות אלינו בטלפון/ בדוא"ל ולהתחיל לפנות זמן יקר לדברים החשובים באמת.
03-5026060